19 Вересня, 2023

Образ ветеранів в українському суспільстві

18% населення України не поважають ветеранів: презентація репрезентативного соціологічного дослідження.

У липні 2022 року 55% респондентів відповідали, що однозначно поважають ветеранів. У вересні 2023 року таку думку висловили лише 25%.

Український ветеранський фондМінветеранів та Соціологічна група Рейтинг провели чергове загальнонаціональне опитування «Образ ветеранів в українському суспільстві». Ці та інші цифри ми готові презентувати на загал.

До участі у презентації запрошуємо ветеранів, журналістів, громадськість, представників влади. Ви ознайомитесь із результатами дослідження та обговорите такі питання:

▪️ які шляхи вирішення ситуації?

▪️ що потрібно змінювати вже зараз?

▪️ що робити державі та громадському сектору?

Захід пройде 21 вересня о 10:00 у Мілітарі Медіа Центр

Акредитація журналістів обов’язкова і триватиме до 18:00 20 вересня.

Заявки на акредитацію надсилайте на електронну адресу mmc@mod.gov.ua, зазначивши прізвище, ім’я та по батькові журналіста, назву видання, контактний телефон; також для іноземних ЗМІ – номер прескарти акредитації ЗСУ та паспортні дані журналіста.

Учасники:

▪️Natalia Kalmykova — виконавча директорка Українського ветеранського фонду

▪️Любомир Мисів — заступник директора Соціологічної групи “Рейтинг”

військовослужбовці ЗСУ

▪️представники медіаспільноти країни

Модераторка: Олена Рибінська, журналістка, комунікаційниця Українського ветеранського фонду.

Довідково:

Це чергове загальнонаціональне опитування з серії «Образ ветеранів в українському суспільстві». Воно вимірює ставлення українського суспільства до ветеранів.

Фахівці соцгрупи “Рейтинг” проводили телефонне опитування 1 тисячі респондентів 5-7 вересня 2023 року. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 3,1%.