25 Березня, 2024

Гаряча лінія для підтримки ветеранів

В Україні тепер доступна єдина гаряча лінія для ветеранів. Цю інформацію повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України через свій акаунт у Facebook. На цій лінії кваліфіковані фахівці надаватимуть консультації з нагальних питань ветеранам, членам їхніх сімей та родинам загиблих воїнів.

На Єдиній ветеранській лінії можна отримати допомогу з різних питань, таких як отримання фінансової допомоги, компенсацій, житла, та отримання юридичних консультацій. Також тут можна отримати інформацію про психологічну підтримку, лікування, реабілітацію, підтвердження поранень, соціальні пільги для учасників бойових дій і родин загиблих, а також для інвалідів внаслідок війни.

Міністерство ветеранів разом з Українським Червоним Хрестом запустили такий сервіс. Впровадження телефонної лінії є частиною нової ветеранської політики для підтримки українських захисників та їхніх рідних. Наразі лінія працює у тестовому режимі щодня з 08:00 до 20:00, і номер для отримання консультацій: 0 800 505 217.

З початку повномасштабного вторгнення до жовтня 2023 року системою безоплатної правової допомоги було оброблено понад 32 тисячі звернень від військовослужбовців та ветеранів війни.